Wakacje w nas

Siadając na tarasie, okrywasz się ciepłym, wełnianym kocem w kratkę. Koleżanka dosiada się z gorącą czekoladą w twym ulubionym kubeczku z obitym uchem. Chłodny, wczesnowiosenny powiew wiatru przynosi wspomnienia podróży. Wycieczek spędzanych na wsi u dziadków. Przypominasz sobie jak świeżo pachnie poranek za miastem i domy drewniane, takie które górowały w okolicy.

Pamiętasz jak malowniczo prezentował się pejzaż. Myślami sięgasz do dziecięcych zabaw, śmiechu i beztroski. Tęsknisz za czasami, w których najtrudniejszym mankamentem była decyzja u jakiego kolegi zapalimy ognisko. Zdobywanie drzewa również było rozrywką. Nikt nie traktował owego, jako przykrego obowiązku. Wszelkie zajęcia sprawiały wesołość. Upieczona parówka była tylko przerywnikiem, jaka dodawała siły do późniejszej rozrywki, a nie uwieńczeniem spotkania Pieczenie ziemniaka w popiele i poparzone palce, przywodzą uśmiech na twarzy. Wspominasz z przyjaciółką wspólne eskapady nad pobliskie mazurskie jeziora. Strach oraz napięcie jaki towarzyszył wymykaniu się spod czujnego oka babci, która wiecznie się o was zamartwiała.

Dopijasz czekoladę, uśmiechasz się szeroko oraz wracasz do ciepłego budynku, w którym oczekuje wesołość. Radość z dnia codziennego jaką daje rodzina. Wspomnienia są piękne i pozostają z nami na zawsze. Dzisiaj dbasz o to, żeby wspomnienia twych dzieci były równie wspaniałe jak twoje.

Zechcesz ażeby cieszyli się dzieciństwem a także obecną beztroską. rechot, piski ale też okrzyki radości, sugerują tylko przyjazne emocje. Doskonale wiesz, iż pędzącego czasu nie da się zatrzymać. Bierzesz latorośle w ramiona, ściskasz oraz zanosisz do bezpiecznych, dziecięcych pomieszczeńków.Powiązane słowa: