Najbardziej przyjazne rasy psów

Jeżeli potrzebujesz posiadać psa, masz w domu najmłodsze pociechy prezentujemy kilka fantastycznych ras psów najwybitniej przychylnych człowiekowi. Są wśród nich owe, jakie potrafią ochraniać, zabawiać się z dziećmi. Można je szybko trenować w zależności od swych konieczności.

Beagle - rasa stworzona do łowiectwa, a więc trzeba zważyć na to, iż jest to pies aktywny, skory do włóczęgostwa. Jeżeli jesteś osobą aktywną i masz pełen młodszych pokoleń dom to takiego typu rasa jest zdecydowanie dla was. Niezwykle inteligentne, a więc ochoczo i śpiesznie się uczą. Nie wymusza szczególnej pielęgnacji z racji krótkiej sierści. Owczarek szkocki długowłosy - kiedy nie posiadamy nijakiego doświadczenia z psami to dobra rasa dla początkujących. Z natury grzeczny, prawie nigdy nie wykazuje agresji, natomiast wobec obcych jest nieufny. Energiczny, wesoły jak również skory do radości oraz pracy.

Preferuje sporo przestrzeni plus ruchu, ale aklimatyzuje się też w mieszkaniu. Towarzyski, nie lubi niesamowicie długo pozostać w samotności, szybko przywiązuje się do współlokatorów. Charcik włoski - jest to ostatnimi czasy jedna z najmniejszych form chartów. Charcik włoski jest bez wątpienia inteligentnym a ponadto niebywale uczuciowym psem, potrafiącym odpowiednio przywiązać się do swojego opiekuna. Wszystkie psy wywodzące się z takowej rasy to błogie a także aktywne stworzenia żyjące często w pełnej zgodzie z wszystkimi innymi zwierzętami zamieszkującymi z nimi pod jednym dachem. Z tego także aspektu jest to pies nadający się do trzymania w miejscu zamieszkania czy też domu.

Owczarek niemiecki - najpopularniejsza rasa psów na naszej planecie. Dobry przyjaciel, wzorowy pies policyjny a także wojskowy, znakomity stróż i obrońca. Jest niebywale inteligentny a także zarazem kochający. Ma mocny charakter z jednoczesną uległością i posłuszeństwem wobec właściciela.Powiązane słowa: